Hogyan nézhetjük meg az ATP Finals 2020 teniszét - tévécsatorna, élő közvetítés, menetrend, időpontok

Milyen Filmet Kell Látni?

Különös év volt a tenisz számára - a második világháború óta Wimbledon nélkül volt az első -, de szerencsére egy londoni tenisztornára még sor kerülhetett, az ATP döntője előtt pedig stílusosan zárta a szezont.

Most már tudjuk, hogy ötödik egymást követő évben a bajnokság vadonatúj győztese előtt állunk, Dominic Thiem amerikai nyílt bajnok, az ínycsiklandó döntőben az orosz világranglista 4. számú Daniil Medvegyev ellen lép pályára.

Mindkét férfi elődöntőjében láthatta a sportág egyik legmeghatározottabb sztárját, akik Novak Djokovic és Rafa Nadal ellen győzelmet arattak egy rendkívül szoros mérkőzésen, hogy túl messze legyen a híváshoz szükséges döntő. .

disney charm film

Szokás szerint a torna a férfi tenisz legjobb tehetségeit és legnagyobb neveit állította egymással szembe, az idei teljes felállásban Thiem, Djokovic, Nadal, Medvegyev, Alekszandr Zverev, Diego Schwartzmann, Stefanos Tsistsipas és Andrey Rublev voltak.

Bár tömeg nem nézheti meg az akcióbírósági oldalt, RadioTimes.com mindent meg kell tudnia arról, hogyan nézheti meg a legjobb csata legjobbját otthonában.

11 11-én született számmisztika

Mikor lesz az ATP 2020-as döntője?

A verseny 2020. november 15-én, vasárnap kezdődik és 2020. november 22-ig, vasárnapig tart.

Az eredeti dátumhoz képest nincs változás, bár a torna nagyon másképp fog kinézni egy üres arénában.

Hol tartják az ATP 2020-as döntőjét?

Az ATP döntőre hagyományosan a londoni Greenwichben, az O2 Arénában kerül sor. A folyamatos koronavírus-járvány miatt azonban az idei döntőt zárt ajtók mögött játsszák.

disney kolumbiai film

Augusztusban tAz ATP Tour szerint a kormány útmutatásait követi, de hozzátette, hogy remélihogy az év későbbi részében a rajongók társadalmilag elhatárolódva térhetnek vissza a stadionokba, az Egyesült Királyságban folytatott kísérleti események után.

Az Egyesült Királyság kormánya azonban azóta további korlátozásokat jelentett be a november 5-től életbe lépő járvány elleni küzdelem érdekében.

2020 lesz a londoni bajnokság utolsó éve. 2021-től a torna Torinóba költözik, az Egyesült Királyságban eltöltött 12 év után.

Ki játszik az ATP 2020-as döntőjében?

Az ATP rangsor nyolc legjobb játékosa kvalifikálja magát a tornára. Eddig a legjobb nyolc lesz:

8. Diego Schwartzmann

Federer a januári Australian Open óta nem játszott legfelső szintű mérkőzést, és nem tér vissza az ATP döntőjébe.

ATP döntők menetrendje

A november 21. szombat és a november 22., vasárnap játék sorrendjét megerősítették.

pénz gta 5 csal az xbox one-t

November 21., szombat

Daniil Medvegyev v Rafael Nadal - 20:00

Páros mérkőzések:

Jurgen Melzer és Edouard Roger-Vasselin kontra Rajeev Ram és Joe Salisbury - 18:00

November 22. vasárnap

Dominic Thiem v TBC - 18:00

Hogyan lehet az ATP döntőket nézni és élőben közvetíteni az Egyesült Királyságban

Az Egyesült Királyság rajongói kizárólag élőben közvetíthetik az ATP döntő akcióját Amazon Prime Video .Az új felhasználók regisztrálhatnak egy ingyenes 30 napos próbaidőszakra, teljes hozzáféréssel az élő sportközvetítésekhez, valamint ingyenes egynapos szállítással több ezer cikkre az Amazon-on.