Svájc kontra Anglia: Hogyan lehet megnézni az UEFA Nemzetek Ligája harmadik helyezett rájátszását a tévében és élő közvetítésben online

Milyen Filmet Kell Látni?

Anglia az UEFA Nemzetek Ligája harmadik helyének rájátszásában játszik, miután a döntő nyitómeccsén nem győzte le Hollandiát.

mikor jön ki a dickinson 3. évada

A Három Oroszlán hosszabbításba vitte a holland csapatot, de John Stones és Ross Barkley két kirívó hibája két góllal ajándékozta meg Hollandiát a döntetlen rendezésére.

Az elődöntő összecsapása során Svájc is 3: 1-re legyőzött, pedig Cristiano Ronaldo nagyszerűsége vetett véget az ezüstösség reményének.

• UEFA Nemzetek Ligája mérkőzések: Nézze meg a Nemzetek Ligája döntőjét a tévében, élő közvetítés, dátum, idő, jegyek - mikor játszik Anglia?

Xherdan Shaqiri a Liverpool csapattársaival fej-fej mellett halad majd.

A RadioTimes.com összesített mindent, amit tudnia kell az UEFA Nemzetek Ligája harmadik helyezett rájátszásának megtekintéséről.

Mennyire van a Nemzetek Ligája harmadik helyezett rájátszása?

Órakor kezdődik a Nemzetek Ligája harmadik helyezett rájátszása 14:00 tovább 2019. június 9., vasárnap .

A döntő ugyanezen a napon később kezdődik.

További információkért tekintse meg a Nemzetek Ligája teljes menetrendjét.

Hogyan nézhetjük meg a Nemzetek Ligája harmadik helyezett rájátszását a tévében és az élő közvetítésben

Élőben nézheted a játékot Sky Sports Futball.

A Sky Sports előfizetői a SkyGo alkalmazáson keresztül is közvetíthetik a mérkőzést.

• Tudjon meg többet a legjobb Sky csomagokról

Ha nincs Sky, akkor végignézheti a mérkőzést MOST TV . Lehet kapni egy Sky Sports nap bérlet 8,99 fontért, a heti bérlet 14,99 fontért vagy a havi bérlet 33,99 fontért, szerződés nélkül. A MOST a TV-t a legtöbb intelligens tévében, telefonban és konzolban található számítógépen vagy alkalmazásokon keresztül lehet közvetíteni.

Néhány cikkünk kontextuális kapcsolt linkeket tartalmaz. Ezekre kattintva támogathat minket, mivel jutalékot kaphatunk, ha vásárol. Önnek nincs külön költsége, és soha nem engedjük, hogy ez elfogultságot okozzon a tartalmunknak.