Tour de France 2018 élő közvetítés a tévében: teljes ITV és Eurosport tudósítási útmutató és a szakasz ütemezése

Milyen Filmet Kell Látni?

A 2018-as Tour de France majdnem véget ért, a világ legjobb kerékpárosai 21 fárasztó szakaszon utaztak a párizsi futamon.

Az Egyesült Királyságban az élő televíziós közvetítés mind az ITV4, mind az Eurosport oldalán elérhető, egészen a célig - amelyet Geraint Thomas várhatóan elsőként lép át - a Champs-Elysees Párizsban, július 29-én, vasárnap.

• Sport a TV 2018-as naptárában: hogyan lehet megnézni a Fifa Világkupát, Wimbledont és még sok mást
  • Hogyan nézhetjük meg a Premier League új idényét a tévében - kiderültek a mérkőzések, a költségek és a sportjogok

Hogyan nézhetem meg a Tour de France-t a tévében és az interneten?

A turné napi élő közvetítését az ITV4 és az Eurosport közvetíti (a pontos időket lásd alább) az utolsó napot (július 29., vasárnap) az ITV közvetíti .

A végső szakasz lefedettsége a következő időponttól jelenik meg: 15-19 óra az ITV-n és 14:30 és 30:30 között az Eurosporton. A 21. szakasz Houilles-tól Párizs Champs-Élyséesig tart - 116 km távolságra.

Minden nap a versenyeken élő közvetítés is elérhető lesz a ITV Hub és a Eurosport játékos .

magic Mike két öntött

Mindennap 19: 00-tól mindennap kiemelt műsort rendeznek az ITV4-en és az Eurosport 1-n (bár az ITV4 utolsó versenynapján este 9-re ugrik).

Megnézhetem az Eurosportot, ha nem vagyok előfizető?

Igen, van lehetőség az Eurosport kerékpáros lefedettségének követésére, még akkor is, ha a csatorna nem része a TV-csomagjának.

Ha egy Amazon Prime előfizető , regisztrálhat az Eurosport megtekintésére a weboldalukon keresztül Amazon Channels szolgáltatás . Hét napos ingyenes próbaverziót biztosít, majd utána fizethet, hogy csak a verseny hónapját nézi, anélkül, hogy fizetnie kellene egyéves szerződésért. Hasonló szolgáltatás is elérhető a online streaming szolgáltatás TV Player .

90-es évek témájú divat

Chris Froome versenyez a Tour de France 2018-on?

(Getty)

Igen - július elején a kerékpározás világvezető testülete, az UCI doppingellenes ügyet vetett be a négyszeres Tour de France győztes ellen, vagyis részt vehet a versenyen.

A 33 éves brit elmondta, hogy hálás és megkönnyebbült, hogy véget vetett egy érzelmi kilenc hónapnak - és szívesen visszatér a nyeregbe, hogy megvédje címét.

Ki szerepel a Team Sky-ban Geraint Thomasszal a Tour de France-on?

Froome vezette a csapatot, de a walesi versenyző, Geraint Thomas az, aki egészen biztos, hogy első helyen lépi át a párizsi célvonalat. Társai, a Sky versenyzői, Froome (a harmadik cél miatt), Luke Rowe, Egan Bernal, Jonathan Castroviejo, Michal Kwiatkowski, Gianni Moscon és Wout Poels támogatják.

Kik voltak a kedvencek, akik kihívták Chris Froome-ot?

Romain Bardet (Getty)

Az idei túrán csak hét versenyző nyerte mindhárom Grand Tour-t. Ezek közül Froome volt az esély, aki valószínűleg a Maillot Jaune versenyzője volt, de várhatóan a hazai kedvenc éles versenyével kellett szembenéznie. Romain Bardet (versenyez az Ag2r-La Mondiale csapattal) , aki 2017-ben mindössze 2 perc és húsz másodperccel végzett mögötte. Az előző évben második lett.

Richie Porte (Fotó: Tim de Waele / Getty Images)

Azonban a 33 éves ausztrál Richie Porte (BMC Racing) a bukmékerek második kedvence volt, aki megnyerte az idei versenyt, annak ellenére, hogy a három Grand Tours versenyen 11 rajtnál soha egyetlen etapot sem nyert. Teljesen felépült egy rettentő balesetről a Mont du Chat-en a tavalyi verseny során, és júniusban megnyerte a Tour de Suisse-t.

Adam Yates

Mi a 2018-as Tour de France útvonala?

Néhány korábbi évvel ellentétben, amikor a turné Franciaországon kívüli országokban kezdődött, ebben az évben szinte teljes útvonalon továbbra is francia területen marad, eltekintve egy rövid, Spanyolországba vezető úttól a 16. szakasz során.

A 3351 km-es útvonal klasszikus kerékpáros útvonalakon halad, beleértve az Alpe D'Huez-t és a Párizs-Roubaix macskaköveit. Idén szintén bevezetik a rajt rajtját a 17. szakaszhoz, egy 65 km-es futást és a Tour de France történetének egyik legrövidebb szakaszát.