UEFA Nemzetek Ligája mérkőzések 2020 - TV részletek, hogyan nézhetik Angliát és még sok más

Milyen Filmet Kell Látni?

Az UEFA Nemzetek Ligája mérkőzések visszatértek a rengeteg olyan csábító játékkal, amelyek középpontba kerülnek a következő héten.

A legutóbbi nemzetközi szünethez hasonlóan minden hazai nemzet barátságos mérkőzésen vagy az Euro 2020 rájátszásában játszik, mielőtt mindannyian két-két Nemzetek Ligája-mérkőzésen vesznek részt.

Anglia eddig kevésbé volt meggyőző, két győzelemhez döntetlen és vereség társult. A szünet végéig a harmadik helyen találhatják magukat, ha az eredmények nem esnek útba.

Skócia azonban a B-liga 2. csoportjában három győzelemmel és döntetlennel repül a továbbjutás szélére.

nagyszerű váltójátékok

Wales a B-liga csoportjának első helyén áll - Írország nyolc ponttal lemaradva mögöttük -, míg Észak-Írország az eddigi kiábrándító kampány után csoportja alján ül.

Rengeteg játékot kell nyomon követni, és mindent megteszünk, hogy segítsünk megtalálni a dátumokat, időpontokat és csatornákat a nemzetközi játékok felszívására.

RadioTimes.com mindent elhoz, amit tudnod kell arról, hogyan nézheted meg a közelgő Nemzetek Ligája mérkőzéseit a tévében és az élő közvetítésben.

Hogyan nézhetjük meg a Nemzetek Ligáját a tévében

Az összes hazai és írországi játék csatornáival kiegészített teljes listához görgessen lefelé az oldalon.

Élőben figyelheti a Nemzetek Ligája összecsapásait Sky Sports különböző csatornáikon keresztül.

A Sky ügyfelek havonta csak 18 fontért adhatnak hozzá egyedi csatornákat, vagy a teljes sportcsomagot csak 23 fontért havonta adhatják hozzá az üzletükhöz.

Azt is választhatja, hogy élőben közvetíti-e a mérkőzést a Sky Sports nap bérlet 9,99 fontért vagy a havi bérlet 33,99 fontért, mindezt szerződés aláírása nélkül.

A MOST a TV-t a legtöbb intelligens tévében, telefonban és konzolban található számítógépen vagy alkalmazásokon keresztül lehet közvetíteni. A NOW TV elérhető a BT Sport-on keresztül is.

A meglévő Sky Sports-ügyfelek a Sky Go alkalmazáson keresztül, számos eszközön élőben közvetíthetik a játékot.

Nemzetek Ligája mérkőzések 2020

Egész brit idő szerint. Csak a hazai nemzetek és az Ír Köztársaság mérkőzések.

5. meccsnap

November 15., vasárnap

Szlovákia kontra Skócia (14:00) Sky Sports Labdarúgás / MOST TV

Wales kontra Ír Köztársaság (17:00) Sky Sports Labdarúgás / MOST TV

Belgium kontra Anglia (19:45) Sky Sports Premier League / Főbb alkalom / MOST TV

Nemzetek Ligája eredményei

Csak a hazai nemzetek és az Ír Köztársaság mérkőzések.

Ki nyerte a legutóbbi Nemzetek Ligáját?

Az alakuló Nemzetek Ligája-tornára 2019-ben került sor a 2018-as világbajnokságot követően.

Portugália lett a győztes, miután Hollandiát legyőzte a végső leszámolásban.

Anglia az elődöntőbe jutott, miután megnyerte csoportját az A-ligában, de nem talált utat Hollandián túl.

Alig várom a focit? Nézze meg a Premier League mérkőzéseinek teljes készletét és a TV adatait praktikus útmutatónkban.

Ha néznivalót keres, nézze meg a TV-útmutatónkat.