Ki nyerte a Too Hot to Handle 1. évadot?

Milyen Filmet Kell Látni?

Nem a teljes 100 000 dollár volt – de melyik versenyző nyerte meg a főnyereményt?

túl meleg a kezeléshez

A Too Hot To Handle második évadában hamarosan újra felpörögnek a képernyőink, miközben további tizennégy szingli nő szembesül a végső választással a szerelem, a szex és a pénz között.

A valóságshow-ban a versenyzők tíz hétig egy luxusvillában élnek azért, hogy 100 000 dollárt nyerjenek – azzal a fogással, hogy tartózkodniuk kell a szexuális tevékenységtől, különben a nyereményalap csökkentését vagy akár a kiesést kockáztatják.

Nem úgy tűnik azonban, hogy a második évadban rettenetesen sok pénz marad a játékra, mivel a trailer túl sok kacér interakciót ugrat egy absztinencia alapú műsorhoz.

Nem derül ki, hogy sikerül-e felülmúlniuk a 2020-as show 75 000 dolláros összdíját, amelyet végül meglepően sok nyertes között osztottak fel – íme egy összefoglaló a Too Hot To Handle első évadának bajnokairól.

töltsd fel az Amazon Prime-ra

Ki nyerte a Too Hot To Handle első évadát?

Ellentétben a legtöbb randevúzással, mint például a Love Island, a Too Hot To Handle első évadában nem egy pár koronázta meg a győztest, hanem a többi versenyzőt hirdették ki győztesnek – mind a tízet!

Kezeléshez túl forró

A bejelentést a show virtuális asszisztense, Lana tette, aki először azt mondta Harrynek és Francescának, hogy álljanak fel – felvonta a szemöldökét, mivel abban a szezonban ők kerültek a legtöbb pénzbe a házba.

Lana azonban azt mondta a többi párnak, hogy álljanak fel, majd a megmaradt egyéni versenyzőket – végül bejelentette, hogy mindenki nyert a pénzdíjból.

Mennyit nyertek a Too Hot To Handle versenyzők?

Meglehetősen köves út vezetett a döntőig, néhány drasztikus levonás a korábban 100 000 dolláros nyereményalapból, mivel néhány versenyző – nevezetesen Harry és Francesca – nem tudta távol tartani egymástól a kezét. A két sorozatszabály-sértő végül vissza tudta nyerni az elvesztett 26 000 dollárt, sikeresen együtt töltötték az éjszakát egy privát lakosztályban, és sikerült távol maradniuk egymástól.

A verseny végére a nyeremény visszakúszott a tekintélyes 75 000 dollárra – amely egyenlő arányban oszlott el a tíz versenyző között, akik fejenként 7500 dollárt vihettek haza.

A legfrissebb hírekért és szakértői tippekért az idei év legjobb ajánlataival kapcsolatban tekintse meg a 2021. évi Black Friday és a Cyber ​​Monday 2021 útmutatónkat.

Ki nem nyert pénzt a Too Hot Too Handle játékban?

A show-ban résztvevők közül azonban nem mindenki volt a győztesek között, három versenyző kiesett, és a korábbi America's Next Top Model versenyző, Matthew Smith önként távozott a műsorból, miután nem találta meg a szerelmet.

A legtöbb társkereső műsortól eltérően a sorozat a személyes fejlődésre és a nem szexuális kapcsolatok kiépítésére helyezi a hangsúlyt, Lana pedig a következő hármat szüntette meg, mert nem tudott mélyebb kapcsolatot kialakítani valaki mással: