Anglia kontra Ausztrália: Hogyan nézhetjük meg a The Ashes negyedik tesztet a tévében és az online közvetítésben

Milyen Filmet Kell Látni?

Anglia Ausztráliát fogadja a sorozat negyedik Ashes Testjén, és reményeik szerint a végső győzelem még életben van Ben Stokes jóvoltából.

A Durham sokoldalú játékosa minden idők nagyszerű második játékrészét produkálta a harmadik teszten, hogy Angliát a legvalószínűtlenebb győzelemre terelje.

Angliát mindössze 67 mérkőzésen bocsátották el első játékrészükben, míg Ausztrália összesen 425-öt állított üldözőbe.

333 rossz

A házigazdák 286/9-re álltak le - 72-re volt szükségük az utolsó kapujukból -, amikor Stokes túlhajtott, és egy védekező Jack Leach-szel párhuzamosan 362/9-re vitte az eredményt, hogy biztosítsa a figyelemre méltó győzelmet.

• The Ashes 2019: Teljes előnézet, dátumok, időpontok, nézés módja

Steve Smith, az aussi talizmán visszatér a negyedik tesztre, miután agyrázkódás miatt hiányzott a harmadikból, és visszatérésében reménykedik abban, hogy tönkreteszi az angliai pártot.

A rajongók szerte a világon szívesen elnyelik az akciót, de hogyan lehet ráhangolódni?

A RadioTimes.com összegyűjtötte mindazt, amit tudnia kell arról, hogyan nézheti meg a TV-ben és az interneten a The Ashes negyedik tesztmérkőzését Anglia és Ausztrália között.

Mennyi az idő Anglia kontra Ausztrália?

Az Anglia v Ausztrália negyedik tesztmérkőzés kezdete: 11:00 tovább 2019. szeptember 4., szerda és addig fuss 2019. szeptember 8., vasárnap.

mindenhol 1-et látni

Hol van Anglia kontra Ausztrália?

A mérkőzés a manchesteri Old Trafford Krikettpályán zajlik, amely körülbelül 26 000 szurkoló befogadására képes.

Hogyan nézhetjük meg Anglia kontra Ausztrália tévében és élő közvetítésben

Néhány cikkünk kontextuális kapcsolt linkeket tartalmaz. Ezekre kattintva támogathat minket, mivel jutalékot kaphatunk, ha vásárol. Önnek nincs külön költsége, és soha nem engedjük, hogy ez elfogultságot adjon a tartalmunknak.

A nézők élőben követhetik a tesztmérkőzést Sky Sports Krikett és főverseny minden nap 10: 00-tól.

A Sky Sports előfizetői a SkyGo és a Sky Sports alkalmazásokon keresztül is streamelhetik a mérkőzéseket.

youtube prémium fekete péntek

A Sky ügyfelek csak azért vehetik fel a Sky Sports Cricketet az üzletükbe 18 font havonta és bármikor lemondhat, vagy feliratkozhat a Sky Sky teljes csomagjára Havonta 23 font .

Ha nincs Sky, akkor végig tudja nézni a mérkőzéseket MOST TV teljes szerződés aláírása nélkül. Lehet kapni egy Sky Sports nap bérlet 9,99 fontért, a heti bérlet 14,99 fontért vagy a havi bérlet 33,99 fontért. A MOST a TV-t a legtöbb intelligens tévében, telefonban és konzolban található számítógépen vagy alkalmazásokon keresztül lehet közvetíteni.