Mennyibe kerül a Super Bowl 2021-es félidei bemutatója?

Milyen Filmet Kell Látni?

A Super Bowl félidei show legendás alkalom a showbiz naptárában - a sport és a zene között a legfényesebb ütközés.

Míg a Super Bowl nagyon eltérően nézhet ki a 2021-es megszokottól, a félidei show a szokásos túlvilági módon folytatódik, egy másik nagy névvel, amelyet fel kell venni az évek során érintett sztárok listájára.

Az idei választott előadó biztosan meg fogja emelni a tetőt a Tampa Bay-ben, míg a hazafelé kötött Buccaneers az uralkodó bajnok Kansas City Chiefst veszi át az amerikai sport díszjátékában.

RadioTimes.com rendelkezik a Super Bowl 2021-es félidei bemutatójának minden részletével, beleértve azt is, hogy ki lép fel, hány órakor lép fel és még sok más.

• A Super Bowl 2021 megtekintése: Idő, dátum és az Egyesült Királyságban történő közvetítés módja

Mikor van a Super Bowl félidei bemutatója?

A Super Bowl LV elindul 2021. február 7., vasárnap , de hétfő kora reggelig fog futni. Készüljön fel egy későre!

Mennyire van a Super Bowl félidei bemutatója?

Maga a játék a tervek szerint ekkor indul 23:30 (brit idő szerint) . A félidei bemutató valószínűleg kb éjszaka 1 óra hétfőn reggel, de hangolódj korábban, hogy biztosan elkapd az egészet.

bradley cooper sex és a város

Valójában csak hangoljon rá az egész játékra! Tom Brady kontra Patrick Mahomes nem hagyható ki.

Ki lép fel a Super Bowl 2021 félidei show-jában?

The Weeknd megerősítették a Super Bowl LV félidei bemutatójának főszereplőjeként.

A háromszoros Grammy-díjas 2020-ban negyedik stúdióalbumával, az After Hours-szal vezetett az Egyesült Királyság és az Egyesült Államok zenei listáján.

A 30 éves kanadai, valódi neve Abel Makkonen Tesfaye, több mint 75 millió lemezt adott el világszerte.

Azt is mondta, hogy idén ne számítson vendégekre.

Meddig tart a Super Bowl félidei bemutatója?

A rendszeres NFL-meccsek 12 perces szünetet tartanak a felek között, de a Super Bowl nagyobb skálája hosszabb félidős rést jelent.

mit jelent látni 1 11

Az előadóművésznek átlagosan körülbelül 13–14 perc áll rendelkezésre arra, hogy összeszedje a cuccait a 160 milliós globális televíziós közönség előtt.

A Tampa Bay Buccaneers és a Kansas City Chiefs játékosait és edzőit akár 30 percig is várakoztathatták, és olyan logisztikai kérdéseket kellett rendezni, mint a teljesítmény szakaszainak felállítása és lebontása.

Milyen csatornán folyik a Super Bowl félidei műsora?

A Super Bowl összes akcióját élőben követheti BBC One .

Alternatív megoldásként a rajongók élőben is megnézhetik a játékot Sky Sports Action , Keverd össze és Főbb alkalom .

Hogyan lehet élőben közvetíteni a Super Bowl félidős műsort

A Super Bowl LV és a félidei műsort élőben közvetítik BBC iPlayer és NFL Gamepass .

A játékot élő közvetítéssel közvetítheti a BBC iPlayeren számos eszközön keresztül, beleértve az okostelefonokat és a táblagépeket.

1 angyalszám

Alternatív megoldásként végignézheti a mérkőzést MOST TV . Lehet kapni egy Sky Sports nap bérlet 9,99 fontért vagy a havi bérlet 33,99 fontért, szerződés nélkül.

NFL Gamepass szolgálatukban is él minden cselekvés.

Ki lépett fel a Super Bowl 2020 félidei bemutatóján?

Shakira és Jennifer Lopez elbűvölte a rajongókat a miami Hard Rock Stadionban, a Super Bowl LIV-n.

A Super Bowl félidei show története

Számos ikonikus művész és zenekar lépett fel az évek során a Super Bowl-ban. RadioTimes.com 2000 óta állítja össze a félidős fellépők listáját: